11,50 euro brutto/h + zamieszkanie

Niemcy praca bez znajomości języka produkcja czekolady od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 października 2016 20:56

Pilnie poszukujemy pracowników na produkcję czekolady w fabryce ze Stuttgartu. Ogłoszenie pracy w Niemczech aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na produkcji czekolady przy przygotowywaniu mas na nadzienie, kontroli jakości składników oraz procesów produkcyjnych, pakowanie gotowych wyrobów oraz inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna samodzielność i kreatywność
  • zdolność do szybkiego wdrażania się w obowiązki
  • brak nałogów
  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań
  • zmotywowanie
  • możliwość i chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • darmowe zamieszkanie na pierwszy miesiąc a później konieczność samodzielnego zorganizowania zamieszkania
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W nagłówku wiadomości należy wpisać: produkcja-czekolad/10/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-czekolad-stuttgart/

ID ogłoszenia: 180580bc3b527680

ilość wszystkich wyświetleń: 1854, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka produkcja czekolady od zaraz Stuttgart”

  1. rozabilinska@vp.pl na 30 października 2016 @ 13:05

    Witam,

    Jestem zainteresowana pracą na danym stanowisku. Posiadam duże doświadczenie w pracy za granicą na różnych stanowiskach. Jestem dokładna oraz szybko się uczę. Jestem osobą dyspozycyjną w pracy mogę stawić się od zaraz. W razie pytań proszę dzwonić pod numer +48781688452.

    Pozdrawiam,
    Róża Bilińska