1700 euro brutto/mc

Niemcy praca 2017 bez znajomości języka produkcja kanapek od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 marca 2017 03:15

Poszukujemy chętnych do pracy w Niemczech na produkcji panini, kanapek, wrapów. Ogłoszenie 2017 z Kolonii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie zajmującej się przygotowywaniem dań gotowych dla firm oraz sklepów detalicznych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace produkcyjne w dziale z kanapkami, wrapami oraz panini
  • zadania polegają na przygotowywaniu składników oraz pakowaniu gotowych produktów

Oczekiwania:

  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność utrzymywania sprawnego tempa produkcji
  • wysoka odpowiedzialność oraz duże zaangażowanie
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • niemiecką umowę czasową z ubezpieczeniem
  • legalne warunki zatrudnienia
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym
  • zatrudnienie od zaraz
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie, koszt miesięczny to ok. 200 euro od osoby

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na produkcji kanapek, wrapów i panini, Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 50958bb78071fe93

ilość wszystkich wyświetleń: 1117, dzisiaj: 1