do ustalenia

Niemcy praca bez znajomości języka produkcja rowerów od zaraz Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Karlsruhe
  • Opublikowany: 11 czerwca 2015 04:41

Aktualnie poszukujemy pracowników na produkcje przy montażu rowerów w Karlsruhe. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Karlsruhe, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac na dziale montażu.
  • Obowiązkiem będzie składanie poszczególnych części.
  • Pracownik będzie zajmował się przygotowaniem odpowiedniej liczby rowerów zgodnie z zamówieniem na sklepy wielkopowierzchniowe oraz autoryzowane.

Oczekiwania:

  • gotowość od zaraz
  • umiejętność współpracy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • konieczne jest zaświadczenie o niekaralności
  • obowiązkowość, zręczność
  • zwinność,
  • szybkość
  • sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • dobre zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • zapewnione ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza składki
  • praca odbywa się w systemie zmianowym – weekendy oraz nocki będą płatne dodatkowo według niemieckiego prawa pracy
  • atrakcyjne warunki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: “Produkcja rowerów, Karlsruhe”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-przy-montazu-rowerow-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 2675578c2277796b

ilość wszystkich wyświetleń: 3782, dzisiaj: 1

5 komentarzy na “Niemcy praca bez znajomości języka produkcja rowerów od zaraz Karlsruhe”

  1. Witam jestesmy razem z bratem zainteresowani podjęciem pracy w waszym zakladzie.Mamy 38 i 39 lat cechuje nas uczciwość pracowitość nigdy nie mieliśmy konfliktu z prawem posiadamy auto gotowe do przyjazdu natychmiast .Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

  2. Witam.Wspólnie z siostra jesteśmy gotowe podjac pracę w waszym zakładzie.Za kontakt z góry dziekuje.Pozdrawiam

  3. Witam jestem z partnerem zainteresowani państwa pracą, mamy 36 i 37 lat,jesteśmy pracowici ,sumienni,nigdy nie byliśmy karani,posiadamy prawa jazdy i własne auta.Jesteśmy sprawni fizycznie,szybcy i zwinni ,gotowi od zaraz wyjechać do pracy ,prosimy o kontakt 723900854

  4. Witam jesteśmy zainteresowani pracą w firmie i sumiennie punktualnie i dokładni w wykonywanych pracach czy są wolne jeszcze wolne miejsca dla dwòch mężczyzn w wieku 37 lat proszę o kontakt tel.kom.+48 502-244-796

  5. Daniel jestem gotowy podjąć pracę w waszej firmie mam średnie wykształcenie i uprawnienia na wuzek muj num kon+48-781-423-371z poważaniem