1860 €/mc brutto

Niemcy praca 2019 bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 03:03

Bez znajomości języka oferujemy zatrudnienie w Stuttgarcie przy pakowaniu bakalii. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2019 dla pakowaczy od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wakaty: 4

Pensja: 1860 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie mieszanek i pakowanie bakalii
  • pracownik obsługuje maszyny produkcyjne i utrzymuje porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • samodzielność, pracowitość
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka motywacja
  • umiejętność pracy pod presją
  • zaangażowanie, sumienność, zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • pomoc w procesie rekrutacji oraz dopełnianiu formalności
  • wdrożenie w obowiązki
  • bezpłatne szkolenie pracownicze
  • tanie dania w pracowniczej stołówce
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o aplikowanie poprzez adres:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowacz bakalii, od stycznia 2019, Stuttgart, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-bakalii-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 2005c48a213c2350