11,25/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2018 06:17

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek kruchych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Czas trwania umowy: 10 tygodni

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca polegająca na pakowaniu ciastek
  • pracownik zadania wykonuje przy linii produkcyjnej
  • dbanie o wysoką jakość

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • atutem będzie doświadczenie i podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz płatność w terminie
  • pracę do podjęcia od zaraz na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • przeszkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy przy pakowaniu ciastek – Berlin, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-praca-w-niemczech-berlin/

ID ogłoszenia: 8005ad8c268c4d6b