11,50 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2017 04:59

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Ogłoszenie aktualne od zaraz z zakładu produkcyjnego w Hamburgu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie ciastek przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP
  • możliwość pracy po godzinach na prośbę pracodawcy

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat w systemie zmianowym
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 150 euro za miesiąc (jest to połowa kosztów, drugie 150 euro pokrywa pracodawca)
  • pakiet zniżkowy
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • dla najlepszych opcja przedłużenia umowy

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie ciastek, Hamburg – imię i nazwisko”, prosimy wysłać mailowo, wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-ciastek-hamburg/

ID ogłoszenia: 6935992d4ff5aada

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Hamburg”

  1. Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Mam doświadczenie w pracy na produkcji. Posiadam prawo jazdy kat B….chęć i motywację do pracy. Jestem zainteresowana wyjazdem do pracy na okres dłuższy niż 2-3 mc. Dziękuję i pozdrawiam. Monika.