11,84/h brutto + mieszkanie

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu kawy od zaraz w Berlinie 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 4 lutego 2019 01:21

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz dostępna oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy w firmie z Berlina. Zatrudnienie bez znajomości języka dla pakowaczy, którzy potrafią wykonywać zadania w szybkim tempie.

Stanowisko: Pakowacz

Rozpoczęcie: od lutego 2019

Pensja: 11,84 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • stanowisko samodzielne
  • jest to prosta praca w szybkim tempie
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie zestawów promocyjnych z kawą oraz gadżetem
  • pracownik samodzielne zbiera produkty, składa pudełka, foliuje, magazynuje

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zmotywowanie
  • świetna organizacja czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat – 5 dni po 8 godzin dziennie
  • umowę o pracę na 3 miesiące
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Niemiec
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatny urlop
  • dostęp do niemieckich świadczeń
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w hotelu robotniczym o dobrym standardzie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Niemcy praca pakowanie kawy, Berlin luty_19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 3195c55f62ab1a00

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu kawy od zaraz w Berlinie 2019”

  1. gally872872 na 6 lutego 2019 @ 20:45

    Proszę o kontakt rażem z kolega jestem zainteresowany praca gotowi na wyjazd od zaraz e-mejla galla6@o2.pl