12 euro/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 października 2017 03:13

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie dla 2 Polaków bez znajomości języka w Berlinie przy pakowaniu keczupów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Umowa: do końca bieżącego roku

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowego produktu do pudełek zbiorczych
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz na minimum 6 miesięcy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • brak uzależnień
  • świetna organizacja czasu pracy
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech na pół roku do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie poprzez agencję pośrednictwa pracy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • odzież roboczą
  • bezpłatne ubezpieczenie NNW
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro od osoby miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule: Pakowacz Berlin 09/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-keczupow-berlin-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 88559d162b8588c5

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów od zaraz Berlin”

  1. Witam, chciałabym wyjechać wraz z koleżanka do pracy, na chwile obecna jestesmy w Essen i poszukujemy pracy. Bardzo prosimy o kontakt pod nr telefonu. +48 723-572-165. Dziękuje.
    Posiadamy własne auto i jedna z Nas posiada prawo jazdy.