12,50/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów od zaraz dla par Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 18 grudnia 2019 02:43

Aktualna propozycja zatrudnienia dla par w fabryce z Drezna przy pakowaniu keczupów. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz także bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego na produkcji.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie keczupów oraz koncentratów pomidorowych
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa maszyn produkcyjnych oraz pakowanie, foliowanie i etykietowanie

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • świetne zorganizowanie
  • dostępność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na przejrzystych warunkach
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-keczupow-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 7225df942fb1b8ae

2 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów od zaraz dla par Drezno”

  1. Barbara1980 na 18 grudnia 2019 @ 13:22

    Witam, wraz z koleżanką jestem zainteresowana ofertą pracy. 603 428 826

  2. damian1231313 na 2 stycznia 2020 @ 16:24

    Witam ,Jestem zainteresowany oferta wraz z dziewczyna . Mamy doświadczenie na produkcji wędlin oraz ja na produkcji płynów do spryskiwaczy , Proszę o kontakt : 782303480