12,19 €/h + zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu lodów od zaraz Hamburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 lipca 2019 01:18

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla Polaków przy pakowaniu lodów w fabryce z Hamburga. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,19 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na kontroli jakości produktów, pakowaniu gotowych artykułów
  • zadania wykonywane są zgodnie z najwyższymi normami BHP

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak nałogów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • zaangażowanie, sumienność, wysoka motywacja
  • zręczność, energiczność, dobra kondycja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 5 miesięcy do podjęcia od zaraz
  • pełne wsparcie na miejscu, również pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki za pełną frekwencję, wydajność
  • darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns_07@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/07/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-lodow-hamburg-2019/

ID ogłoszenia: 7755d2ae90753f82