10 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 maja 2017 01:29

Aktualna oferta pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza w fabryce nabiału. Ogłoszenie z Dortmundu od zaraz przy pakowaniu sera dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz sera krojonego
Start: od zaraz
Pensja: 10 euro brutto na godzinę pracy
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zakres zadań:

  • kontrola jakości
  • pakowanie sera krojonego na tacki zgodnie z wagą
  • obsługa taśmociągu
  • przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziane doświadczenie
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione niedaleko miejsca zatrudnienia w dobrych warunkach
  • gruntowne przeszkolenie i pomoc koordynatora zapewnioną przez cały okres zatrudnienia
  • umowę na okres próbny
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz w Niemczech

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości zatytułowanych: „Pakowanie sera 05/2017, Dortmund” na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-pakowanie-sera-dortmund/

ID ogłoszenia: 701590e56118eb69

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz Dortmund”

  1. michellaga1908 na 9 maja 2017 @ 21:04

    Witam
    Szanowni Państwo w nawiązaniu do oferty, zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji. Proszę o kontakt pod numerem 505 073 782

    Z poważaniem
    Michał Gazda

  2. tm63@wp.pl na 10 maja 2017 @ 13:51

    Witam 2 panie chętne do podjęcia pracy kontakt email