1680 euro/mc brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do świąt Wielkanocnych
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 04:10

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla 3 osób bez znajomości języka. Oferta dotyczy pakowania sera krojonego w fabryce z Düsseldorfu. Zatrudnienie od zaraz na okres 3 miesięcy z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Wakaty: 3
Pensja: 1680 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • układanie sera krojonego na tackach
  • kontrolowanie wagi
  • pakowanie oraz foliowanie
  • zadania są wykonywane zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • możliwość pozostania na miejscu do Wielkanocy
  • mile widziane doświadczenie
  • zaletą będzie również znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pracowitość
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • brak nałogów
  • miła aparycja i schludność

Zapewniamy:

  • pracę na czas określony do 14 kwietnia 2017
  • wysokie wynagrodzenie
  • dobre warunki zatrudnienia
  • uniform służbowy
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zamieszkanie w cenie 100 euro za miesiąc (+media)

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z aktualnym CV i LM na poniżej podany adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „pakowaniesera/01/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-sera-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 867587b8a2125270

4 Odpowiedzi na “Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz Düsseldorf”

  1. Sylwia 1991 na 16 stycznia 2017 @ 12:58

    Witam. Wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani ofertą pracy.jestesmy dyspozycyjni od zaraz, oboje jestesmy młodzi i posiadamy prawo jazdy i szybko oraz chetnie uczymy sie nowych rzeczy, nie mamy nałogów. Bylam w Austrii 4 msce,wiec znam jezyk niemiecki w stopniu podstawowym.
    Bardzo proszę o kontakt telefoniczny
    500115610 Sylwia Młynarczyk
    Z gory bardzo dziekuje

  2. Piotr122813 na 17 stycznia 2017 @ 12:43

    Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy.
    Bardzo proszę o kontakt tel.889548573

  3. krystian.ka na 25 stycznia 2017 @ 15:03

    Witam, jestem zainteresowany wraz z dziewczyną. Proszę o kontakt na nr 690 384 460 lub na e-mail krystian.kuriata.kk@gmail.com

  4. Dzień dobry. Jestem zainteresowana oferta pracy, jestem mloda chetna do pracy. pracowalam w Niemczech dwa lata prosze o kontakt pod nr telefonu 887393969