13,20€/h +zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz w Lipsku dla pakowaczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 02:05

Od zaraz propozycja zatrudnienia w Lipsku przy pakowaniu słodyczy. Oferta pracy w Niemczech dla pakowaczy również bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 13,20 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • samodzielne kompletowanie produktów oraz ich pakowanie w zestawy promocyjne zgodnie z projektem
  • przepakowanie starszych zestawów zwróconych na magazyn

Oczekiwania:

  • zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie w dobrych warunkach
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres zatrudnienia
  • umowę niemiecką
  • pracę do podjęcia od zaraz na 3 miesięcznej umowie próbnej z możliwością przedłużenia
  • wsparcie przy sprawach natury urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/06/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-slodyczy-praca-niemcy-od-zaraz-w-lipsku-2020/

ID ogłoszenia: 7465ee6197272e60