13,25 € brutto/h

Niemcy praca dla par bez języka przy pakowaniu lodów od zaraz Drezno 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 18 lutego 2023 00:12

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka jako pakowacz. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 13,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy opakowaniu lodów;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • wykonywanie zadań przy taśmie w chłodnych warunkach.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • dyspozycyjność od zaraz na pół roku;
  • mile widziane doświadczenia;
  • punktualność;
  • brak uzależnień;
  • schludność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze w pierwszych dniach pracy;
  • na miejscu zapewnione darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • strój służbowy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • zatrudnienie w systemie na trzy zmiany.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Drezno 2023, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-pakowaniu-lodow-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 11963ef8ffe2544a