2450 - 2850 € brutto/mc

Niemcy praca dla par bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 lutego 2023 00:43

Fabryka z Düsseldorf potrzebuje od zaraz także pary do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2450 – 2850 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • obsługiwanie linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • zdejmowanie produktów z taśmy;
  • wstępne magazynowanie towarów.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie dla pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 400 € na mc od opary albo 250 € na mc od osoby;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą i realnym terminem dyspozycyjności należy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/d6/03/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-kosmetykow-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-fabryce-z-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 23463fcd45885aba