11 euro brutto/h

Niemcy praca dla par bez znajomości języka od zaraz pakowanie keczupów Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 października 2016 20:41

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla par przy pakowaniu keczupów i sosów. Oferta z Augsburga dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz keczupów
Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy
Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę pracy
Pensja: 11 euro brutto na godzinę pracy
Start: od zaraz
Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • praca fabryce z Augsburga na produkcji keczupów, sosów i przecierów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości składników, dostarczanie surowców i zadania porządkowe
  • pracownik będzie zajmował się również pakowaniem gotowego produktu i innymi zadaniami zlecanymi na bieżąco

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka motywacja
  • szybkie tempo pracy
  • chęci
  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju osobistego
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 100 euro miesięcznie od osoby, dla par zapewnione jest miejsce w dwuosobowym pokoju
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca dla par przy pakowaniu keczupów, Augsburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-keczupow-augsburg/

ID ogłoszenia: 2705802b6bcbe799