13,25 € brutto/h

Niemcy praca dla par bez znajomości języka pakowanie lodów od zaraz 2023 w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 stycznia 2023 01:44

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie tymczasowe w fabryce z Drezna dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 13,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca jako pakowacz w fabryce lodów;
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP;
  • praca w warunkach chłodniczych przy taśmie.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • punktualność;
  • brak uzależnień;
  • dokładność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • strój służbowy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie w systemie na 3 zmiany.

Aplikacja:

Pary proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem należy wysyłać na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Drezno 2023, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-lodow-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 33963b6e42882bcb