10,20 euro brutto/h

Niemcy praca dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hannover
  • Opublikowany: 2 października 2016 23:44

Atrakcyjna praca w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sera krojonego przy taśmie produkcyjnej od zaraz. Ogłoszenie z Hannoveru z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz, pracownik produkcyjny
Stawka godzinowa: 10,20 euro brutto na godzinę pracy
Wakaty: 6
Miejsce zatrudnienia: Hannover, Niemcy

Zakres zadań:

  • pakowanie, ważenie i foliowanie sera krojonego przy taśmie produkcyjnej
  • zadania wykonywane będą w odpowiedniej odzieży i zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • duża samodzielność
  • możliwość pracy na zmiany
  • odpowiedzialność
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • książeczka wydana przez sanepid do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • pracę w systemie zmianowym
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zapewnione zakwaterowanie, płatnie miesięcznie 150 euro
  • ubezpieczenie, odprowadzanie składek i dostęp do świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie z zakresu BHP
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “Praca Niemcy przy pakowaniu sera krojonego, Hannover” na poniżej podany adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-hannover-pakowanie-sera/

ID ogłoszenia: 90357f0064f4bc28

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz Hannover”

  1. GrzesiekROSA123 na 4 października 2016 @ 21:58

    Witam,
    w raz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani waszą ofertą. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt tel. pod numerem 786-193-076.