9,20 euro brutto/h

Niemcy praca dla par bez znajomości języka w Hamburgu pakowanie sera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 marca 2016 04:04

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków w fabryce z Hamburga na produkcji przy pakowaniu sera krojonego. Oferta dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się krojeniem sera za pomocą maszyny produkcyjnej
  • układanie plastrów sera na tackach i ważenie
  • każda tacka musi mieć wagę która później deklarowana będzie na opakowaniu

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość systemów: ISO22000 oraz HACCP
  • preferowane osoby doświadczone w pracy na produkcji spożywczej
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • samodzielność
  • sprawność manualna
  • skrupulatność

Zapewniamy:

  • konkurencyjne stawki
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • pracownicy który będą najlepsi będą mogli przedłużyć umowę
  • zakwaterowanie darmowe na pierwsze 3 miesiące
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pracę dla par

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV ze zdjęciem na poniższy adres kontaktowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Oferta pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu sera. imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/hamburg-dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-sera/

ID ogłoszenia: 4256f3430f114c2