1850-2250/mc € brutto

Niemcy praca dla par od zaraz na magazynie z obuwiem bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 17 lutego 2020 02:01

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień na magazynie obuwia. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie będzie zorganizowane dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie w zależności od znajomości języka i doświadczenia

Obowiązki:

  • wykonywanie prac o charakterze pomocniczym, kompletowanie zamówień, rozładunek dostaw na magazynie obuwniczym
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienność, solidność
  • umiejętność liczenia w pamięci

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o prace na okres próbny
  • dla osób najrzetelniej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałej współpracy
  • wysokie wynagrodzenie
  • rocznie 30 dni urlopu
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. mg/a4/02/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-z-obuwiem-hamburg/

ID ogłoszenia: 1265e492a93ec46a