1850/mc brutto

Niemcy praca 2018 dla par od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka Hanower 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Opublikowany: 23 lipca 2018 00:21

Oferujemy możliwość pracy w Niemczech dla par na produkcji lodów i deserów lodowych. Zatrudnienie 2018 w Hanowerze od zaraz bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 6

Miasto: Hanower, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca w fabryce z Hanoweru na produkcji lodów i deserów mrożonych
  • zadania są proste ale powtarzalne i wymagające dokładności
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie, obsługa maszyn, dostarczanie składników itp.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zmotywowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność do 21 grudnia 2018

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Hanoweru
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej do 21 grudnia 2018
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • zamieszkanie w 2 osobowych pokojach za 200 euro miesięcznie lub na życzenie w pokoju jednoosobowym za 250 euro miesięcznie
  • pary mają zapewnione odgórnie wspólny pokój za 400 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem aktualnego CV oraz LM prosimy przesłać mailowo, na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-ogloszenie-niemcy-praca-bez-jezyka-od-zaraz-produkcja-lodow-hanower-2018/

ID ogłoszenia: 1085b544836a01bb