1650 euro brutto/mc

Niemcy praca dla par produkcja kosmetyków bez znajomości języka od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2016 00:59

Od zaraz propozycja pracy w Niemczech do podjęcia we wrześniu 2016 na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Drezna dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Wakaty: 4

Start: od września 2016

Miejsce: Drezno, Niemcy

Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • wykładanie na taśmę pustych opakowań do napełnienia
  • kontrola jakości
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez managera

Wymagania:

  • dyspozycyjność od września bieżącego roku
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • sprawność, szybkość
  • energiczność
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • uczciwość
  • świetna organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie ok. 150 euro miesięcznie
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • szkolenie wprowadzające
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule prosimy wpisać: „Produkcja kosmetyków, Drezno″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-drezno-produkcja-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 59857bcc72694e35

ilość wszystkich wyświetleń: 2208, dzisiaj: 1

5 komentarzy na “Niemcy praca dla par produkcja kosmetyków bez znajomości języka od zaraz Drezno”

  1. Jesteśmy zainteresowani pracą przy produkcji kosmetyków Drezno ,proszę o kontakt
    tel kontaktowy 48608135911
    pozdrawiam Jola Stanisław

  2. maxpayne922 na 31 sierpnia 2016 @ 23:47

    Jesteśmy zainteresowani pracą przy produkcji kosmetyków Drezno, proszę o kontakt
    tel kom. 795188759
    pozdrawiam Damian Świerat

  3. Michal1234 na 1 września 2016 @ 16:28

    Witam jestem zainteresowany wraz z Dziewczyną przy pracy na produkcji kosmetyków Drezno , proszę o kontakt nr 535837257 Pozdrawiam Michał 🙂 Cv zostało wysłane na adres

  4. Witam jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem Iwona Marcin praca przy pakowaniu kosmetyków 690249724

  5. Justyna 1997 na 6 stycznia 2017 @ 18:57

    Witam.. Jestem zainteresowana ofertą…chodziło by o parę… Można by było prosić o więcej informacji na lukasz265@wp.pl z góry dziękuję.. I pozdrawiam,