9.00

Od zaraz pomocnik na magazynie fizyczna praca Niemcy z podstawowym językiem Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 26 października 2016 05:40

Opis

Akzent – odnajdywanie skutecznych perspektyw

Aktualne ogłoszenie dla Polaków – dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz jako pomocnik na magazynie w Hamburgu. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Poszukujecie Państwo pewnych i stałych rozwiązań związanych ze swoją przyszłością
Firma Akzent stwarza ciekawe perspektywy dla pracowników. Działając w oparciu na :otwartości, uczciowości oraz przyjaznej atmosferze Akzent wspiera aktywnie rozwój każdego z pracowników i jest niezawodnym partnerem w usługach personalych,
zarządząniu i nadzorowaniu personelem.

Dla naszych klientów w mieście Hamburg i okolicach poszukujemy pracowników na stanowisko: Pomocnik na magazynie (k/m)

Obowiązki:

• Prace na magazynie
• Rozładunek, załadunek, inne prace magazynowe

Wymagania:

• Kondycja fizyczna i zdrowotna
• Niezawodność, punktualność, elastyczność
• Umiejętność pracy w zespole, wytrzymałość
• Gotowość wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu
• Ewentualna gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Niemiecki w stopniu komunikatywnym.
• Mile widziane doświadczenie na magazynie

Pozostałe:

• Zatrudnienie na pełen etat lub pół etatu
• Niemiecka umowa na czas nieokreślony
• Praca bez potrzeby przemieszczania sie w różne miejsca miasta.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie: 9,00 Euro brutto za godzinę plus ewentualna dieta 12 euro za każdy dzień przepracowany dla osób przyjeżdżających z Polski w ramach noclegu
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
• Wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.
• Dodatek urlopowy i świąteczny
• Możliwość podwyżki
• Możliwość otrzymywania tygodniowych zaliczek
• Możliwość wybierania wolnego za wypracowane nadgodziny
• Możliwość bezpośredniego przejęcia przez klienta
• Możlwość pracy od zaraz

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Dane informacyjne:

Akzent Personaldienstleistungen GmbH
Monika Pieńkowska
Schauenburgerstraße 35
20095 Hamburg
Tel: 040-419192-70
Fax: 040-419192-75
E-Mail: monika.pienkowska@akzent-personal.de
Web: www.akzent-zeitarbeit.de

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: monika.pienkowska@akzent-personal.de
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 217580e0a65547d4

ilość wszystkich wyświetleń: 123, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Akzent Personaldienstleistung

Ostatnie przedmioty dodane przez Akzent Personaldienstleistung »