11 euro brutto/h

Niemcy praca na magazynie z napojami od zaraz Kolonia bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lutego 2017 04:29

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia na magazynie z napojami dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień i przygotowywaniu towarów do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Rozpoczęcie umowy: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Stawka godzinowa: 11 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie zamówień poprzez zbieranie towarów z użyciem skanera ręcznego oraz wózka EPT ze wspomaganiem elektrycznym

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do pracy w zespole
  • świetne zorganizowanie
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • mile widziane doświadczenie
  • otwartość
  • samodzielność logicznego myślenia
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • za pracę w godzinach nocnych, na nadgodziny oraz w soboty zapewniony jest dodatek w wysokości +25% do każdej godziny
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • prawo do urlopu
  • zatrudnienie na okres próbny
  • pracownicy najlepsi będą mogli podjąć stałą pracę
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Kolonia”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-magazynie-z-napojami-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 23458b304dcd52d7