0

Niemcy praca na producji szkła w Neustadt – operator maszyn obróbki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Neustadt an der Orla
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: Na czas nieokreslony
  • Opublikowany: 21 września 2015 01:27

Firma produkująca szkło dla przemysłu samochodowego poszukuje operatora maszyn produkcyjnych. Oferta pracy w Niemczech dla osób z doświadczeniem oraz wykształceniem kierunkowym.

Poszukujemy dla naszego klienta w Neustadt an der Orla OPERATORA MASZYN do obrobki szkla dla przemyslu samochodowego

Zadania:
- obsluga maszyn (takze usuwanie awarii)
- kontrola przebiegow produkcyjnych
- kontrola jakosci czesci gotowych

Wymagania:
- doswiadczenie jako operator maszyn
- wyksztalcenie w tym kierunku lub slusarz, elektryk zakl. itd.
-gotowosc do pracy na 4 zmiany

Oferujemy:
- niemiecka umowe o prace na pelny etat
- prace w nowoczesnym przedsiebiorstwie
- wprowadzenie w czynnosci

ID ogłoszenia: 33655fc22f35df7a

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 500, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Manpower
  • Zarejestrowany od: 17 września 2015

Inne przedmioty dodane przez Manpower

Ostatnie przedmioty dodane przez Manpower »