1500 euro/mc

Niemcy praca na produkcji opakowań od zaraz bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2015 01:25

Oferta pracy w Niemczech na produkcji opakowań dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz przy składaniu, kontroli jakości i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Zarobki: 1500 euro miesięcznie

Zadania:

  • pracownik będzie wykonywał prace pomocnicze przy przygotowaniu zamówień na potrzeby klientów
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości, składanie i sklejanie oraz poprawianie niedoróbek
  • pakowanie i obsługa maszyn

Oczekiwania:

  • energiczność, odpowiedzialność
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • samodzielność
  • atutem będą aplikacje od osób z własnym autem
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • skrupulatność

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech dla 2 osób – mogą być znajomi, pary, itp
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia i zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • zapewnione płatne zakwaterowanie – cena do uzgodnienia

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV i zdjęcia należy wysłać mailowo na adres:
neuearbeit[at]berlin.com z dopiskiem: „pracownik na produkcji opakowań, Stuttgart″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-opakowan-bez-jezyka-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 73563a0d1a12d33

7 Odpowiedzi na “Niemcy praca na produkcji opakowań od zaraz bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Wraz z przyjaciółką jesteśmy zainteresowane ofertą. możliwość wyjazdu z dnia na dzień. czekamy na jakąkolwiek odpowiedz. pozdrawiamy. na e-mail wysłałysmy CV oraz zdjęcia.

  2. Dwie kobiety po 50-tce są zainteresowane pracą na produkcji.Jesteśmy gotowe do wyjazdu.Mój numer tel.509292596

  3. Dzień dobry,
    jesteśmy parą zainteresowaną pracą w Niemczech. Oby dwoje mamy doświadczenie w pracach produkcyjnych, ponadto jesteśmy dyspozycyjni. CV wraz ze zdjęciem wysłaliśmy na podany adres e-mail.
    Z poważaniem
    Danuta Lipińska
    608 635 852
    Łukasz Cywicki
    885 359 568

  4. Witam .Jestem zainteresowana ofertą pracy.Proszę o kont tel.519148190.Pozdrawiam.

  5. wraz z mezem jestem zainteresowana oferta, posiadamy prawo jazdy i wlasny samochod, jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz, kontakt: 509898742

  6. Witam ja i maz jestesmy zainteresowani państwa oferta pracy posiadamy oboje prawo jazdy i własny samochód chcemy podjąć pracę od zaraz nasz kontakt 533338816

  7. Agnieszka i Krzysztof na 17 listopada 2015 @ 16:52

    Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od 1.12.2015. Własny samochód. tel 500-898-369 lub 889-373-037