9,20 euro brutto/h

Niemcy praca na produkcji pakowanie wędlin przy linii bez znajomości języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 02:44

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu krojonych wędlin na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Cottbus od zaraz dla 10 Polaków.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba stanowisk do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za układanie na tackach wędliny o określonej wadze. Dodatkowo pracownik sprawuje kontrolę jakości wędlin i zgasza nieprawidłowości produkcyjne. Obowiązkiem będzie foliowanie i oklejanie etykietami z datą ważności. Inne zadania produkcyjne mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych, na prośbę kierownika
  • sumienność, pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej – szczególnie przy taśmie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • środki bezpieczeństwa – jednorazowe fartuszki, rękawiczki i maseczki
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • za 200 euro miesięcznie możliwość zakwaterowania w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV i zdjęcia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca przy pakowaniu wędlin, Cottbus 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-wedliny-bez-znajomosci-jezyka-cottbus/

ID ogłoszenia: 804570a30d448e2a

4 Odpowiedzi na “Niemcy praca na produkcji pakowanie wędlin przy linii bez znajomości języka Cottbus”

  1. Witam
    Jestem.bardzo zainteresowany.Wysłałem do panstwa Cv w j. Polskim. Posiadam wieloletnie doswiadczenie przy pracy produkcyjnej w Holandii. Jezyk niemiecki komunikatywny jaki i zamieszkanie w odleglosci 30 km od cottbus jest dodatkowym atutem. +48518705579
    Pozdrawiam i prosze o kontakt

  2. sebastiannow na 12 kwietnia 2016 @ 00:13

    witam panstwa . jestem zainteresowany wasza oferta , moge wyjechac natychmiast… prosze o kontakt

  3. Agnieszka1118 na 22 kwietnia 2016 @ 17:52

    Witam, jestem zainteresowana, czy oferta jest jeszcze aktualna?

  4. dariuszbiernacki2 na 8 maja 2016 @ 04:38

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy w każdej chwili jestem gotów przyjechać. Mam 25 lat jestem bez nałogów. Jestem uczciwy i pracowity. Mój numer telefonu to + 48 605 312 003