ok 1400 euro brutto/mc

Niemcy praca na produkcji przy montażu sprzętu AGD bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2016 02:45

Praca w Niemczech na produkcji dużego AGD dla chętnych do podjęcia od zaraz. Zatrudnienia dla Polaków bez znajomości języka przy montażu elementów na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Start: praca do podjęcia od zaraz

Miejsce: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: ok 1400 euro brutto/mc na początek

Zadania:

  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się manualną pracą – ręcznym montażem sprzętu AGD. Głównym obowiązkiem będzie montaż zabezpieczeń do pralek, inne prace produkcyjne również mogą zostać zlecone. Zadania wykonywane będą w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • szybkość, zwinność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak problemów z wykonywaniem prac monotonnych, powtarzalnych
  • szybkie tempo pracy

Oferujemy:

  • podwyżkę po podpisaniu drugiej umowy do 1500 euro brutto na miesiąc
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zapewnione szkolenia pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 240 euro miesięcznie w mieszkaniu służbowym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja dużego AGD, Düsseldorf”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-montazu-duzego-agd-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 8956a0fca790ea7

ilość wszystkich wyświetleń: 883, dzisiaj: 2