11,50 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz Berlin przy pakowaniu kawy bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 września 2016 01:52

Atrakcyjna oferta dobrze płatnej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka od zaraz. Zatrudnienie przy pakowaniu kawy w Berlinie dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz
Termin: od zaraz
Miasto: Berlin, Niemcy
Liczba stanowisk do obsadzenia: 4
Stawka godzinowa: 11,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • wkładanie do pudełek słoika z kawą oraz gadżetu
  • zamykanie opakowań i foliowanie
  • dbanie o estetykę wykonywanej pracy
  • praca wykonywana będzie w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość
  • ostrożność
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i logicznego myślenia
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • nadgodziny do wypracowywania dla chętnych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: pakowanie-kawy-9/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-kawy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 27557cfcd7bdce09

3 komentarze na “Niemcy praca od zaraz Berlin przy pakowaniu kawy bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowana ofertą.

    prosze o kontakt 724 672 406 Aleksandra Skrzypek

  2. JulitaSswiderska na 22 września 2016 @ 08:45

    Proszę o kontakt. 505993801 Julita Świderska . jestem zainteresowana podejmę pracę od zaraz . z góry dziękuję

  3. Mateusz stasiak na 21 lutego 2018 @ 07:29

    Jestem zainteresowany tom pracom i podejme prace od zaras prosze o kotakt 781205421