8,80 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka Essen pakowanie czekoladek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Opublikowany: 25 stycznia 2016 02:38

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Essen bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • ręczne pakowanie czekoladek
  • kontrola jakości wyrobów i zdejmowanie z taśmy tych, które nie spełniają wymogów jakościowych

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w podobnej pracy
  • zwinność, zręczność, zorganizowanie
  • aktualna książeczka z sanepidu do pracy z żywnością
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • zręczność, ostrożność

Zapewniamy:

  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zorganizowane zakwaterowanie odpłatnie w hotelu robotniczym
  • wysokie stawki godzinowe
  • pełen uniform służbowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie zgłoszenia aplikacyjnego na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Konieczne jest wpisanie w tytule: „Pakowacz czekoladek, Essen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-czekoladek-bez-jezyka-essen-2016/

ID ogłoszenia: 82456a2b1a474fb9

5 Odpowiedzi na “Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka Essen pakowanie czekoladek”

  1. Witam jestem zainteresowana panstwa oferta pracy
    Pakowacz czekoladek w Essen

    moj mail arlena-j@wp.pl
    dziekuje bardzo

  2. sagem173 na 2 lutego 2016 @ 11:53

    Witam Jestem zainteresowany Pracą lat 19
    Pracowity punktualny , Ksiązeczka Aktualna gotowy do wyjazdu i podjecia pracy
    e-mail: sewek1@autograf.pl

  3. Witam,

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy dla 2 osób.

    tel. 605-665-786
    mail: malva4@vp.pl

  4. jestem zainteresowany państwa oferta pracy mój tel 669590337 oraz email agusia36adrian28@interia.pl

  5. syla.robert na 16 lutego 2016 @ 13:22

    Witam jesteśmy zaiteresowani pracą u państwa nasz numer to 0048534095082 e-mail sylwia.duchnowska24@onet.pl 2 os