1950-2650€/mc brutto

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2019 02:23

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Kolonii na produkcji kosmetyków. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 1950 do 2650 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia, kwalifikacji i znajomości języka

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy jako pomocnik produkcji w fabryce zajmującej się wytwarzaniem produktów naturalnych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku przejdzie gruntowne szkolenie pracownicze i będzie przydzielana do obsługi maszyn, pakowania, foliowania, nakładania zakrętek
  • duża liczba czynności wykonywana jest w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdyscyplinowanie
  • atutem będzie doświadczenie oraz znajomość języka
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy

Zapewniamy:

  • pracę na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • rzetelne szkolenie wdrożeniowe oraz liczne szkolenia pracownicze
  • pomoc rezydenta Polaka
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w 2 osobowym pokoju za 150 euro miesięcznie od osoby
  • przyjazny i młody zespół
  • opcja skorzystania z pokoju jednoosobowego za 250 euro od osoby

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres poniższy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pkos/a4/08/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-praca-niemcy-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 2385d49d6dbe8f0b

ilość wszystkich wyświetleń: 1305, dzisiaj: 1