1880-2080 €/mc

Niemcy praca od zaraz dla par przy pakowaniu przekąsek bez znajomości języka Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 23 marca 2020 02:06

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par przy pakowaniu solonych przekąsek. Niemcy praca 2020 w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pakowacz przekąsek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1880 do 2080 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wakaty: 5

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej należy praca przy linii produkcyjnej i pakowanie przekąsek solonych wytwarzanych w zakładzie (krakersów, czipsów, paluszków)
  • pracownik będzie zajmował się wizualną kontrolą jakości, obsługą urządzeń, pakowaniem, magazynowaniem

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolności manualne
  • gotowość do przejścia badań w niemieckim sanepidzie, płatnych ok. 25 euro

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • wysokie zarobki wypłacane w uzgodnionym terminie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z legalnym podjęciem pracy w Niemczech
  • odpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach wynajętych przez pracodawcę, 2 osobowy pokój dla pary to koszt 300 euro miesięcznie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie przekąsek – 03/Berlin” prosimy przesłać z załączeniem CV oraz LM w wiadomości e-mail na adres:

  • arbeiteinstellen2020@fastmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 5225e75fad41d522