8,8 €/h

Niemcy praca od zaraz na magazynie w centrum logistycznym Ludinghausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ludinghausen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 00:29

Poszukiwani pracownicy – magazynierzy do pracy w Niemczech na terenie Ludinghausen (centrum logistyczne). Oferta dla kandydatów z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy pomocników na magazyn
Początek pracy od: od zaraz
Liczba vacatów: 4
Obowiązki:
Praca w dużym centrum logistycznym w Niemczech koło Ludinghausen

Wymagania:
Miejsce zamieszkanie lub okolice Ludinghausen
Min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Doświadczenie w pracach magazynowych

Oferujemy :

Stawka początkowa od 8.80 € /h + nadgodziny
długoterminowy kontrakt.
Umowa na warunkach niemieckim z niemieckim pracodawcą
Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania ,ale może pomóc zoorganizować

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres rafal.szczesny@op.pl lub info@workonpersonal.pl w tytule wpisując „ magazyn imię i nazwisko”.

ID ogłoszenia: 464570603bb62021

ilość wszystkich wyświetleń: 1168, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez workonpersonal

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez workonpersonal »