11,50Euro

Niemcy praca od zaraz na magazynie z art. sanitarnymi k. Düsseldorfu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dusseldorf
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 9 września 2019 03:22

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z okolic Düsseldorfu poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Niemczech na magazynie z artykułami i urządzeniami sanitarnymi.

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consultig Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 8148
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER – PRACOWNIK CENTRUM LOGISTYCZNEGO,
okolice Düsseldorfu (Nadrenia Westfalia)

Obowiązki:
• Komisjonowanie artykułów i urządzeń sanitarnych oraz przygotowanie towaru do wysyłki (paletowanie i bindowanie)
• Terminowe i planowe dostarczenie artykułów do wysyłki

Wymagania:
• znajomość j. niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy
• własny samochód do wyjazdu mile widziany
• gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od zaraz
• sprawność fizyczna

Gwarantujemy:
• stawkę godzinową w wysokości 11,50 € brutto
• komfortowe zakwaterowanie, odpłatne tylko 100 euro miesięcznie
• pracę w wymiarze godzin- etat 40 godzin / tygodniowo i pracujące soboty
• nadgodziny płatne zgodnie IGZ
• płatny urlop wypoczynkowy
• możliwość przejęcia przez klienta niemieckiego i zatrudnienia bezpośredniego

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO ponieważ bez tego nie będzie możliwości kontaktu z kandydatem.
Wzór klauzuli;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

ID ogłoszenia: 1925d70f5487e365

ilość wszystkich wyświetleń: 556, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: cpcgroup
  • Zarejestrowany od: 5 września 2019

Inne przedmioty dodane przez cpcgroup

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez cpcgroup »