1750 euro brutto/mc + dodatki

Niemcy praca od zaraz na produkcji dań gotowych bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 29 września 2016 05:41

Producent dań gotowych z Kolonii zatrudni od zaraz chętnych bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków na produkcji pizz, hamburgerów, makaronów.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 1750 euro miesięcznie brutto plus dodatki

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji dań gotowych – hamburgerów, makaronów, hot-dogów
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się przygotowaniem składników, dbaniem o ciągłość produkcyjną, obsługą maszyn, kontrolą jakości i pakowaniem
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • duże zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • solidność
  • dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • szkolenie wdrażające
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie plus media
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres próbny, trwający 3 miesiące
  • osoby najlepsze będą mogły przejść na stałą umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pracownik na produkcji dań mrożonych, Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-w-kolonii-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych/

ID ogłoszenia: 69257eba9a52e27b

ilość wszystkich wyświetleń: 1838, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz na produkcji dań gotowych bez języka Kolonia”

  1. witam jestem zainteresowana praca do pakowania dan prosze o kontakt anna 724343339