2100-2600 €/mc

Niemcy praca od zaraz na produkcji detergentów bez znajomości języka Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 maja 2018 02:07

Aktualna propozycja zatrudnienia 2018 w fabryce z Berlina na produkcji chemii gospodarczej. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 2100 do 2600 euro brutto miesięcznie w zależności od znajomości języka i doświadczenia

Wakat: 8

Miasto: Berlin, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej chemię gospodarczą, np. płyny do prania, mycia okien, tabletki do zmywania itp.
  • początkowo każda osoba przejdzie szkolenie a dopiero potem zostanie skierowana do konkretnych zadań zgodnie z predyspozycjami (pakowanie, kontrola jakości, odmierzanie, obsługa maszyn…)

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dostępność od zaraz
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • prace w Niemczech od zaraz
  • zorganizowane zamieszkanie w 2 osobowych pokojach za 150 euro miesięcznie oraz w samodzielnym za 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na pół roku z możliwością przedłużenia
  • pracodawca zapewnia dofinansowanie do posiłków
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2018

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-detergentow-berlin/

ID ogłoszenia: 7665b05c9af0509d

ilość wszystkich wyświetleń: 300, dzisiaj: 1