do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz na produkcji mięsnej dla rzeźników w Mölln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Moln
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 17 grudnia 2018 00:48

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy produkcji mięsnej dla rzeźników w zakładzie przetwórstwa z Mölln. Zatrudnienie dostępne od zaraz m.in. przy produkcji wędlin.

Agencja Pracy East Power sp. z o.o KRAZ 18242. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników.
Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej – m.in. w Niemczech, Holandii, Francji.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko:
Rzeźnik

Rozpoczęcie pracy: Od zaraz
Miejsce pracy: MÖLN

Opis stanowiska:
Nadzór nad zwierzętami przyjętymi do uboju
Dobór maszyn i narzędzi do uboju ( a także dbałość o ich czystość)
Ubój zwierząt i poubojowa obróbka mięsa przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi
Przeprowadzanie rozbioru i klasyfikacji mięsa
Wykonanie czynności rozbioru tusz, półtusz i ćwierćtusz na części zasadnicze
Dobór i przygotowanie surowców, dodatków oraz materiałów pomocniczych
Sporządzanie gotowych produktów, takich jak wędliny i wędzonki
Magazynowanie mięsa i przeznaczenie go do sprzedaży

Zapewniamy:
Polską umowę na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ.
Ubezpieczenie, pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny w PL, zwroty podatków.
Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin.
Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki.
Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km.
Świadczenia socjalne dla Polaków w DE, m.in. zasiłek rodzinny (Kindergeld), dodatek za „rozłąkę” Doppelte Haushaltsführung.
Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech.
Zwrot kosztów za badania lekarskie.
Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia, organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Wymagania:
Sprawność fizyczna,
Chęć do nauki języka Niemieckiego
Mile widziany własny samochód
Aktualne badania lekarskie do art. 43 pkt 2 i art. 229

CV proszę wysłać na adres e-mail: rekrutacja@eastpower.pl
Więcej informacji pod numerami telefonów:
1. +48 575 440 254
2. +48 530 844 775
3. +48 575 440 345

Kontakt telefoniczny 8:30-17:00

ID ogłoszenia: 2275c13b5c06d9a8

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 434, dzisiaj: 1