1720 euro brutto/mc

Niemcy praca od zaraz na produkcji rowerów bez znajomości języka 2017 Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 lutego 2017 01:18

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji przy montażu rowerów MTB w fabryce z Bremen. Oferta 2017 aktualna od zaraz dla osób bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji rowerów MTB
Lokalizacja: Bremen, Niemcy
Start: od zaraz
Pensja: 1720 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • prace produkcyjne związane z montażem części na jednym z kilku etapów produkcyjnych
  • zadania będą wykonywane z użyciem elektronarzędzi i narzędzi ręcznych
  • pracownik może zostać oddelegowany do pakowania gotowych zestawów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji lub przy montażu w serwisie rowerowym
  • zręczność
  • brak problemów ze zdrowiem
  • duża dokładność
  • odpowiedzialność, pracowitość

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • pacę na dłużej z poprzedzającym 3 miesięcznym okresem próbnym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja rowerów, imię i nazwisko, Bremen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-rowerow-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 847589b32ffbc4c4

ilość wszystkich wyświetleń: 459, dzisiaj: 1

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca od zaraz na produkcji rowerów bez znajomości języka 2017 Brema”

  1. Witam jestesmy zainteresowani oferta dla par prosimy o kontakt tel 576108454 lub 720858199 pozd

  2. sylwester02 na 17 lutego 2017 @ 22:12

    witam jestem zainteresowany ofertom do składania rowerów proszę o kontakt tel 661717686