14,50-16,50/h brutto

Niemcy praca od zaraz na produkcji samochodów bez znajomości języka 2019 Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2018 03:28

Ogłoszenie pracy w Niemczech 2019 bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji przy montażu aut osobowych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Kolonii z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 14,50 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy – stawka uzależniona od poziomu języka i posiadanego doświadczenia

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce słynącej z produkcji miejskich aut osobowych
  • praca przy taśmie produkcyjnej nowego modelu samochodu miejskiego
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za montaż części przy linii za pomocą narzędzi i elektronarzędzi
  • przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie lub posiadanie wykształcenia technicznego
  • punktualność
  • zaangażowanie, sumienność
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • dostępność od zaraz
  • pełna punktualność

Zapewniamy:

  • możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 220 euro miesięcznie za miejsce w pokoju 2 lub 3 osobowym lub w cenie 300 euro pokój jednoosobowy
  • miłą atmosferę i pomocny zespół
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na pełny etat
  • pracę zmianową
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji przy montażu aut, od kwietnia 2019, Kolonia, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-na-produkcji-samochodow-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 5455ace49666b8f7

ilość wszystkich wyświetleń: 2567, dzisiaj: 2