9,49 € + 10/12 € netto diety

Niemcy praca od zaraz na produkcji w Löhne – branża metalurgiczna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Niemcy, Löhne (okolice Hanoweru)
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: 12.02.2018
  • Długość umowy: minimum na rok czasu
  • Opublikowany: 8 lutego 2018 00:39

Biuro pośrednictwa zatrudnienia dla kontrahenta z Löhne poszukuje obecnie od zaraz pracowników do podjęcia legalnej pracy w Niemczech na produkcji w branży metalurgicznej.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta pracowników na stanowisko:

POMOCNIK PRODUKCJI – BRANŻA METALURGICZNA

Miejsce pracy: Niemcy, Löhne (okolice Hanoweru)

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie w branży metalurgicznej. W związku z rozwojem firmy posiadamy wolne wakaty na stanowisko pracownika produkcji – branża metalurgiczna w okolicach Hanoweru.

Opis stanowiska:

Praca przy produkcji w branży metalowej.

Od Kandydatów oczekujemy:

Wcześniejsze doświadczenie w pracy z obróbką metalu lub przy produkcji elementów metalowych (w jakiejkolwiek postaci: cięcie, gięcie, szlifowanie),
Prace pomocnicze przy przygotowaniu materiału do procesu produkcyjnego,
Mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z obróbką metali,
Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego (zrozumienie prostych poleceń przełożonego),
Gotowość do podjęcia długoflowego zatrudnienia na terenie Niemiec.
Mile widziany wyjazd własnym autem

Naszym Pracownikom zapewniamy:

Praca minimum 40h/tygodniowo – możliwe nadgodziny w weekendy!!!
Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach,
Terminowe przelewy,
Opiekę Konsultanta firmy gotowe do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.),
Możliwość kontynuacji współpracy przy realizacji kolejnych projektów technicznych na terenie Niemiec.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj lub bezpośrednio na adres email: praca@mondi-polska.pl lub kontakt telefoniczny: + 48 500 456 300.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

ID ogłoszenia: 4025a7b0e0ae6ad1

ilość wszystkich wyświetleń: 791, dzisiaj: 1