1500 euro/mc brutto + zamieszkanie

Niemcy praca od zaraz pakowanie kosmetyków bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 września 2016 22:55

Zatrudnimy chętnych na stanowiska pakowacza w Dortmundzie od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków do pudełek świątecznych.

Stanowisko: Pakowacz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie: od zaraz do połowy grudnia 2016

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1500 euro brutto na miesiąc

Zakres zadań:

  • jest to praca manualna polegająca na pakowaniu świątecznych zestawów składających się z różnych kosmetyków zgodnie z aktualnym projektem
  • obowiązkiem będzie kompletowanie zestawów i pakowanie do ozdobnych pudełek z kartonu i ich zamykanie

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w terminie od zaraz do połowy grudnia
  • zdolność do wykonywania zadań w szybkim tempie
  • możliwość wykonywania zadań powtarzalnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • bezpłatny pokój zapewnione w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • zatrudnienie na czas określony – praca od zaraz do połowy grudnia 2016
  • brak możliwości przedłużenia umowy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym – 8 godzin dziennie przez 5 dni na tydzień

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca przy pakowaniu kosmetyków, Dortmund” oraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, należy przesłać mailowo na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-dortmund-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 19657caaeca10be5

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz pakowanie kosmetyków bez znajomości języka Dortmund”

  1. jestem zainteresowana w raz z koleżanką prosze o kontakt 796209872 nie jest to nasz pierwszy wyjazd razem swietnie dajemy sobie rade w kazdej pracy