1780 € brutto/mc

Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu kawy bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Opublikowany: 16 listopada 2017 02:55

Poszukujemy osób do pakowania kawy w zestawy prezentowe. Od zaraz, oferta pracy w Niemczech z fabryki mieszącej się w Bremen również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz zestawów prezentowych

Start: od zaraz

Wakaty: 3

Miejscowość: Bremen, Niemcy

Zarobki: miesięcznie 1780 euro brutto

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie pakowanie zestawów prezentowych, składających się z kawy oraz kubka

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • świetne zorganizowanie
  • sumienność
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem oraz świadczeniami socjalnymi
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • umowę na 3 miesiące z krótką przerwą świąteczną
  • możliwość wzięcia udziału w kursie językowym – pracownik musi jednak na koniec zdać egzamin, w przypadku zbyt niskiego wyniku i niezaliczenia testu osoba zatrudniona będzie musiała ponieść częściowe koszty nauki

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “Pakowanie kawy 11/17” prosimy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres poniższy:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 5415a0cb0d962dfc