10,50/h € brutto + mieszkanie

Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu zegarków bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 listopada 2017 02:28

Od zaraz proponujemy możliwość podjęcia tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu zegarków. Zatrudnienie w Berlina dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Miasto: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie sprzedającej biżuterię oraz zegarki poprzez stronę www i za pośrednictwem butików
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie produktów pod zamówienia – zbieranie, pakowanie, aktualizowanie stanów oraz generowanie listów przewozowych
  • pracownik ma za zadanie dokładnie sprawdzić jakość wysyłanego produktu, do klienta może iść wyłącznie towar bez wad czy zagięć na pasku

Oczekiwania:

  • skrupulatność
  • zwracanie uwagi na detale
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • możliwość pracy w środowisku monitorowanym a także pod nadzorem koordynatorów
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • opieka polskiego koordynatora na miejscu
  • szkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki
  • darmowe zamieszkanie na cały okres trwania umowy
  • niemiecką umowę do końca stycznia 2017

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail, zatytułowanej: „ZEGARKI, Berlin – imię i nazwisko” wraz z CV na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-zegarkow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 1495a1ad13d70dc1