10 euro brutto/h

Niemcy praca przy pakowaniu sera dla par bez znajomości języka Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 04:02

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu sera krojonego na tacki plastikowe. Zatrudnienie od zaraz  w Magdeburgu także bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz sera krojonego

Miejsce zatrudnienia: Magdeburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto za godzinę

Zakres zadań:

  • układanie plastrów sera na tacki zgodnie z wagą lub odpowiednią liczbą plasterków
  • dokładne wykonywanie zadań!
  • obsługa wagi oraz maszyny paczkującej
  • kontrola jakości

Wymagania:

  • niewymagana aczkolwiek mile widziana znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • spostrzegawczość
  • autodyscyplina
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • udział w systemie motywacyjnym – premie, dodatki
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych pracowników stałe zatrudnienie
  • szkolenie wdrażające oraz liczne szkolenia i kursy pracownicze
  • wsparcie w szukaniu kwatery na miejscu
  • zatrudnienie dla par

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Pakowanie sera krojonego, imię i nazwisko” w postaci e-maila z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com

Prosimy o załączenie informacji o poziomie niemieckie, dyspozycyjności, aktualnych danych kontaktowych i doświadczeniu.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-magdeburg-pakowanie-sera-krojonego/

ID ogłoszenia: 8965757d579eb608

1 odpowiedź na “Niemcy praca przy pakowaniu sera dla par bez znajomości języka Magdeburg”

  1. marcin6879 na 4 lipca 2016 @ 20:25

    Witam jestem zainteresowany z dziewczyną ofertą pracy prosimy o kontakt tel.534953412.Pozdrawiam.