9,27 - 17/20 € netto

Niemcy praca pracownik linii produkcyjnej w Berlinie – Automotive

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 czerwca 2018 00:57

Agencja zatrudnienia “Mondi Polska” poszukuje obecnie pracowników linii produkcyjnej do pracy w Niemczech w branży motoryzacyjnej na terenie Berlina.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży metalurgicznej produkującej komponenty z branży Automotive, części do maszyn lub urządzeń z branży medycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej – Berlin – Automotive
Miejsce pracy: okolice Berlina (Bernau bei Berlin)

Firma:
Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie w branży automotive, zajmującej się produkcją elementów napędowych do pojazdów użytkowych. Przedsiębiorstwo skupia się głównie na obróbce elementów silników, przekładni oraz na montażu kompletnych układów napędowych.

Opis stanowiska:
Pomocnik Produkcji jest odpowiedzialny za pracę przy linii produkcyjnej i odbieranie części z taśmy, ich optyczną kontrolę, pakowanie oraz drobne prace montażowe.

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:
• stawkę godzinową 9,27 €/h brutto i dietę dzienną 17-25 € netto
• zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi),
• jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
• zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
• opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)
• pokrywamy koszt odzieży roboczej
• zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska

Wymagania:
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• doświadczenie w pracy produkcyjnej
• mile widziane doświadczenie w branży automotive
• możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec będzie dodatkowym atutem

Jesteś zainteresowany?
Możesz przesłać swoją aplikację za pośrednictwem portalu.
Masz więcej pytań?
Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu od 8:00 do 16:00: +48 500 456 300.