8,50 euro/h brutto

Niemcy praca w Berlinie pakowanie kanapek bez znajomości języka dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 1 maja 2015 00:14

Aktualnie szukamy par bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech, Berlin na linii produkcyjnej przy pakowaniu kanapek i kontrolowaniu jakości.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Numer referencyjny: PKiW/05/15

Zadania:
– pakownie kanapek i wrapów przy taśmie
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– kontrolowanie produktów według standardów firmy
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– ogólna sprawność fizyczna
– szybkie wykonywanie zadań
– nastawienie na cel
– wyrobienie norm dziennych
– zatrudnienie dla osób energicznych
– pozytywne nastawienie do życia
– przestrzeganie zasad higieny pracy
– znajomość BHP
– posiadanie aktualnej książeczki sanepidu

Oferujemy:
– wsparcie polskiego opiekuna
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– zatrudnienie na 3 miesiące
– oferujemy stanowiska dla par
– miejsce do zamieszkania (należy pamiętać o pościeli, naczyniach, sztućcach)
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy wysyłania zgłoszeń na maila: Leiharbeiter@solution4u.com proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli o ochronie danych osobowych. W temacie wiadomości należy umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-berlin-pakowanie-kanapek/

ID ogłoszenia: 546554285190439d

16 komentarzy na “Niemcy praca w Berlinie pakowanie kanapek bez znajomości języka dla par”

  1. Jestem zainteresowany wasza oferta pracy prosze o kontakt pod nr 669 910 529 pozdrawiam Mieczyslaw Dykszak.

  2. para zainteresowana – pracowaliśmy w Angli jednak sprawy rodzinne zmusiły nas do powrotu do polski pragniemy nadmienić iż pracowaliśmy przy pakowaniu ciastek oraz oliwek jesteśmy zainteresowani ofertą pracy dziękujemy za kontakt na w/w email

  3. Nataliia na 5 maja 2015 @ 15:27

    Witamy,
    Ja i mój chłopak bardzo zainteresowane ofertą Państwa, szukamy pracy od lipca do października (około 3 miesiące). Jesteśmy z Ukrainy, ale mieszkamy we Wrocławiu.
    Prosze o kontakt:
    @mail – n.szynkarczuk@gmail.com
    tel: 88-498-1552 , 88-498-1553

    Pozdrawiam.

  4. Witam, szukam w raz z moją koleżanką pracy. Mamy po 20 lat, jesteśmy zdolne do pracy fizycznej, staramy się być jak najlepszymi w wykonywanej pracy. Zwracamy sie z pytaniem, od kiedy można zacząć pracę po rekrutacji ?

  5. Jestem gotowa do podjęcia pracy przy pakowaniu kanapek . Jestem zdrowa, wysportowana i dyspozycyjna. 663 705 064

  6. witam szukamy z dziewczyna pracy od zaraz obecnie przebywamy na terenie holandii z gory dziekujemy za szybki kontakt +31684997641

  7. Berlin / pakowanie kanapek na 7 maja 2015 @ 10:26

    Jesteśmy para zainteresowani prca , przy pakowaniu kanapek Prosze o kontakt tel 798-281-431

  8. czekam na wiadomosc oferty pracy tel 535502540

  9. witam jestem zainteresowany pracą mieszkam obecnie w berlinie prace podejmę od zaraz jestem osobą ambitną i pracowitą 726068984 mam własne auto mogę dowozić do pracy z miejsca zakwaterowania

  10. witam jestesmy zainteresowani oferta tel. 669-512-807

  11. Pakowanie kanapek PKiW/05/15 na 9 maja 2015 @ 13:02

    Witamy, jestesmy bardzo zainteresowani praca przy pakowaniu kanapek.Mozemy podjac prace natychmiast.Prosimyo kontakt nr.tel.518360159. Z powazaniem Bozena i Jurek.

  12. jesteśmy zainteresowani wasza oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już przy sortowaniu mamy doświadczenie proszę o kontakt 609233929

  13. Witam, jesteśmy bardzo zaiteresowani Państwa oferą pracy. Proszę okontakt e mail: mojeallegro1296@wp.pl

  14. Małgorzata na 14 maja 2015 @ 14:15

    Witam . Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ogłoszeniem . Oboje mamy po 19 lat i jesteśmy bardzo sumienni , wytrwali i gotowi do podjęcia pracy fizycznej . Wiemy ze może być ciężko . Jesteśmy gotowi do pracy od zaraz . Prosimy o kontakt . Numer tel . 883 014 846 . 🙂
    Z góry dziękujemy . 😀

  15. Witam, dwie pary są zainteresowane waszą ofertą . dyspozycyjni od lipca. Trzy osoby z grupy z zawodu kucharz (przystosowani do pracy pod presją czasu). Proszę o kontakt na email. Posiadamy własne auto.

  16. witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt telefoniczny 508358692