8,50 euro za godz. brutto

Niemcy praca w Buxheim bez języka na produkcji przy pakowaniu serów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Buxheim
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 00:23

Fabryka serów z Buxheim zatrudni kobiety do pracy w Niemczech przy pakowaniu spożywczym. Oferta od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca wymaga od pracowników doświadczenia przy produkcji spożywczej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Buxheim
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika jest pakowanie serów zgodnie z określoną gramaturą i rodzajem. Następnie pracowniczki będą przygotowywać paczki do wysyłek.

Wymagania:
– wyjazd już w niedziele 26 kwietnia ze Szczecina
– zatrudnienie jedynie dla kobiet
– zdrowy kręgosłup
– wytrzymałość organizmu na wielogodzinne stanie
– kandydatów z doświadczeniem magazynowym
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– osoby z kwalifikacjami umożliwiającymi obsługiwanie wózków widłowych będą mile widziani
– język niemiecki będzie atutem
– dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:
– zapewniamy płatny urlop
– legalną pracę na 12 miesięcy
– możliwość przedłużenia umowy
– dobre wynagrodzenie
– zakwaterowanie w cenie 135 euro + 20 euro kaucji
– oferujemy świadczenia socjalne
– opiekę medyczną
– wsparcie polskiego brygadzisty
– możliwość zorganizowania płatnego wyjazdu do Niemiec ze Szczecina

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres mailowy: marcelina.chawa@supplycs.de

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-serow-od-zaraz-poszukujemy-kobiet-id281449.html

ID ogłoszenia: 753553806940bc9f

4 komentarze na “Niemcy praca w Buxheim bez języka na produkcji przy pakowaniu serów”

  1. witam jestem bardzo zainteresowana praca prosze o kontakt 512488678

  2. Witam nazywam się Karol chciał bym wyjechać od zaraz . Mam 22 lata mam wysokie doświadczenie , jestem bardzo pracowity oraz punktualny . Potrafię dobrze dogadywać się w pracy zespołowej . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby . Karol nr telefonu 724764107

  3. Witam serdecznie mam na imie Lukasz i mam 30lat.Bardzo zaciekawiła mnie wasza oferta i jestem gotów podjećia pracy od dziś.Ze swojej strony deklaruje pełna dyspozycyjność.Jeśli jesteście panstwo zainteresowani moja osoba prosze o kontakt pod numerem tel 791221006,lub na maila luckyy2014@interia.pl.Dziekuje i pozdrawiam.

  4. jesteśmy zainteresowani wasza oferta razem z szwagrem pracowaliśmy już przy sortowaniu mamy doświadczenie proszę o kontakt 609233929