od 9,80 euro brutto/h

Niemcy praca w Essen bez znajomości języka przy pakowaniu sera dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 lipca 2016 00:46

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Essen dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,80 euro brutto

Zakres zadań:

  • praca wykonywana będzie 5 razy w tygodniu po 8 godzin dziennie
  • pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie plastrów sera żółtego na tacki
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • preferujemy aplikacje od par
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do przestrzegania zasad BHP
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • aktualna książeczka z sanepidu
  • optymistyczne nastawienie

Oferujemy:

  • pierwsze 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia i podjęcia pracy w Niemczech w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony z nową stawką godzinową wynoszącą 10,80 euro brutto na godzinę
  • podczas trwania umowy próbnej częściowa refundacja kosztów zamieszkania
  • system dwu zmianowy
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • odzież roboczą
  • szkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać mailowo na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Pakowanie sera dla par, Essen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-pakowanie-sera-bez-znajomosci-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 731578214e7b874b