8,50 euro/h brutto

Niemcy praca w Hamburgu bez znajomości języka przy pakowaniu sera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2015 15:10

Zakład produkcyjny z Hamburga poszukuje od zaraz osób do pracy przy pakowaniu sera. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz (13.04.2015)
Numer referencyjny: PS/06/15

Zadania:
Zadania polegają na pakowaniu sera w tacki. Produkty muszą mieć określoną wagę ustaloną przez firmę.

Wymagania:
– szybkość wykonywania zadań
– dostosowanie się do określonego tempa pracy
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– przestrzeganie higieny osobistej
– wytrzymałość fizyczna
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– punktualność, zdyscyplinowanie, zręczność

Oferujemy:
– wsparcie w trakcie trwania rekrutacji
– udzielanie wszelkich informacji
– pracę już od 13 kwietnia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
– pomoc przy szukaniu kwatery

Aplikacja:
W celu aplikacji chętnych prosimy o przesłanie CV po niemiecku na maila: dringende@europe.com z tytułem: PS/06/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-sera-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 65055266b7c3fb7c

3 komentarze na “Niemcy praca w Hamburgu bez znajomości języka przy pakowaniu sera”

  1. naprawde jestem zainteresowany moge wyjechc ood zaraz mam 28 lat i jestem pracowita osoba 158361044

  2. Daniel 42 l jestem gotowy podjąć pracę w waszej firmie muj numer kon+48-781 -423-371 mam średnie wykształcenie mam uprawnienia na wuzek proszę o pozytywne rozłączenie mojej kandydatury z poważaniem

  3. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy pakowanie serow, prace mogę podjąć natychmiast 2 osoby z dużym doswiadczeniem, kont.535217415 od 16 do 19h.Pozdrawiam.