8,50 euro/h

Niemcy praca w Hamburgu od zaraz na produkcji opakowań bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 17:12

Dam pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Hamburga na linii produkcyjnej opakowań. Zatrudnienie dla 6 osób bez doświadczenia na okres 4 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej opakowań
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h
Numer referencyjny: DG/098/14

Zadania:
- nadzór nad procesem produkcyjnym oraz materiałami przeznaczonymi do produkcji
- obsługa maszyn do produkcji opakowań tekturowych
- pakowanie gotowej produkcji

Wymagania:
- samodzielność, zaangażowanie oraz samodyscyplina
- umiejętność planowania i organizacji pracy
- gotowość do wyjazdu na min. 4 miesiące
- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- zorientowanie na jakość, rzetelność, dokładność i dbałość o szczegóły
- silna motywacja do pracy
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość języka niemieckiego będzie sprzyjała podczas rekrutacji

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- szkolenia
- w pełni wyposażone miejsce zamieszkania (185 euro/mc)
- możliwość pobierania zaliczek
- dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin (każda 10 euro/h)
- dla najlepszych propozycja dalszej współpracy
- po nowym roku podwyżka z 8 do 8,50 euro/h

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: dringende@europe.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-opakowan-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 435546d5efcee620

11 Odpowiedzi na “Niemcy praca w Hamburgu od zaraz na produkcji opakowań bez języka”

  1. Dzieńdobry,jestem zainteresowany ofertą pracy u państwa. Jestem młodą i zdyscyplinowaną osobą o dórzej kulturze osobistej. Proszę o kontakt 48 883 321 005

  2. Dzień dobry,
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy w Niemczech.

    Pozdrawiam
    Izabela Górska

  3. Karolina Pawel na 22 listopada 2014 @ 11:15

    Witam ! jestesmy zainteresowani ta oferta. mlodzi, ambitni, gotowi od zaraz do pracy . nie karani, bez nalogow

  4. szukam pracy na 22 listopada 2014 @ 17:38

    Witam jestem zainteresowany tą pracy w Hamburgu . Mam pytanie kończę szkołę koniec czerwca czy jest możliwosc podjecia tej pracy na poczatku lipca. Proszę o odpowiedz, pozdrawiam

  5. grzesiu4123 na 22 listopada 2014 @ 19:06

    jestm zaintersowany moj kontakt 783023499

  6. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą , pracowałem w Dani na fabryce mebli , na taśmie i powiem szczerze że duni byli bardzo zadowoleni! Mam nawet dowody żeby to udowodnić, jak była by potrzeba nie ma problemu. Byłbym w stanie od 1 stycznia być gotowy do wyjazdu na min 3 miesiące. Czekam na państwa odpowiedź pilnie! na maila lub tel. 511-028-458 Pozdrawiam Dawid.

  7. Praca na produkcji przy opakowaniach na 24 listopada 2014 @ 14:30

    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt telefoniczny 516-552-314.

  8. Witam,jestesmy zainteresowani ja i moj partner Wasza oferta pracy,posiadamy wlasny transport,moj kontakt 609192300

  9. pracownicy sezonowi na 24 listopada 2014 @ 22:55

    Witam.zależy nam na pracy na kilka mesięcy.Prosze o kontakt 601237283

  10. Witam,jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą.Proszę o kontakt 790-893-283

  11. Jestem zainteresowana ta praca proszę o kontakt 514797598 pozdrawiam